Категорії Інформація
Каси Додати подію
Двоє на гойдалках
17 грудня 2023

Двоє на гойдалках

Ціна: 150-400 грн

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки (Нова сцена)
м. Кам'янське, вул. Миколи Лисенка, 24
Купити квиток
150-400 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Двоє на гойдалках"

Тривалість події — 120 хвилин.
17 груд., неділя

Про подію

”Двоє на гойдалці” у Кам'янському!

У театрі ім.Л.Українки відбудеться вистава “Двоє на гойдалці”. Наші герої - чоловік і жінка. Самотні у величезному місті. “Велике яблуко”, як називають Нью-Йорк. Але тепла тут вистачає зовсім не кожному. Одного вересневого вечора в одній квартирі пролунав телефонний дзвінок. У наш час це може бути випадкове повідомлення в месенджері або помилковий лист. Але саме так почалася їхня історія нової надії. Жвава незібрана Гітель, яка так хоче подарувати своє кохання цьому великому розгубленому чоловіку, чиї душевні рани не загоїлись.

Вистава в стилі джаз

Ця історія трапилася у величезному Нью-Йорку. Але вона могла статися у будь-якому іншому великому місті. «Самотність не знає тиші», - говорив Жан Кокто. І герої вистави — танцівниця Гітель Моска та її випадковий знайомий адвокат Джеррі Райн зненацька і раптом стають близькими людьми. Вони тягнуться один до одного. Спочатку просто від самотності, тому що ні на нього, ні на неї ніхто не чекає вдома. Що ні він, ні вона не здригаються від довгоочікуваних телефонних дзвінків. Що ні він, ні вона не проводять довгі вечори з тим хто їм дорогий. Їх кидає з однієї крайності до іншої, вони роблять один одному боляче, але продовжують триматися один за одного. Ця зустріч перевертає все їхнє життя!

Випадкова пара — нестійкі, як на гойдалці стосунки. Вони допомогли один одному вижити, повірити в себе, знайти справжнє бажання жити. І все ж, чи не пройшли вони повз любов? Вирішувати глядачам.

У ролях:

  • Тетяна Шляхова, заслужена артистка України
  • Олексій Зубков, заслужений артист України

Режисер-постановник-Тетяна Аркушенко

Художник-сценограф-Юлія Завулична

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код