Рус Укр Eng
Категорії Інформація
09 жовтня 2021

Гра у кохання

Ціна: 60-180 грн

Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка
м. Дніпро, вул. Воскресенська (колишня Леніна), 5
Купити квиток

Замовити квитки на "Гра у кохання"

Тривалість події — 120 хвилин.
09 жовт., субота

Про подію

"Гра в кохання" в Дніпровському національному академічному українсько музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко

Ще одна п'єса Марка Камолетті на сцені нашого театру - ніби продовження його «Боїнга-Боїнга» (в нашій сценічній редакції - «Любов-любов, або Як ми потрапили»). Ті ж герої - Бернар і його друг Робер. А законна дружина Бернара Жаклін - просто копія його колишньої подруги-стюардеси Мішель.

Тільки тепер герої трохи подорослішали, і здається, мали б стати розсудливим. Але немає! Ніхто з них не взявся за розум. Вони все так само закохуються, легковажні і непередбачувані в своєму авантюризмі.

Бернар, незважаючи на трепетне ставлення до дружині все-таки завів коханку (звичайно ж - модель), але і Жаклін з Робером, як з'ясувалося, не святі! Вечір на заміській дачі видався гарячий. А все тому, що коханку звуть Сюзанна, а куховарку - Сюзетта, тобто обидві вони - Сюзі. Ну, ви розумієте ...

  • Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков
  • Художник-постановник - Ірина Кохан
  • Балетмейстер - Наталя Клішина
  • Музичне оформлення - Олег Волощенко
  • Помічник режисера - Алла Білоус, Марина Шевченко

Преса про виставу:

"ВСІМ ГЕРОЯМ ЦІЄЇ ІСТОРІЇ ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДЧУТИ НА СМАК СОЛОДКИЙ ЛЮБОВНИЙ КОКТЕЙЛЬ з гірчинкою ЗРАДИ І ОБМАНА. І, ЗДАЄТЬСЯ, ІМ ЗОВСІМ НЕ ДО СМІХУ, В ТОЙ ЧАС ЯК ГЛЯДАЧ, залучених до АТМОСФЕРУ ТОНКОГО іскрометний гумор, спостерігаючи за подіями НА СЦЕНІ, ВЕСЕЛИТЬСЯ І регоче ВІД ДУШІ. АЛЕ ЩО ж НАСПРАВДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ, ГРА В ЛЮБОВ АБО ГРА В ЗРАДУ, бУТИ мОЖЕ, забули про СІМЕЙНИХ ЦІННОСТІ ДРУЖИНИ ВСЕ-ТАКИ ЛЮБЛЯТЬ ОДНОГО ДРУГА? ЦЕ ГЛЯДАЧАМ І МАЄ ПОБАЧИТИ І ОЦІНИТИ на власні очі ...

... ВИСТАВА ВИЙШОВ ДУЖЕ ЛЕГКИМ І ВЕСЕЛИМ, ПОДАРУВАВ ГЛЯДАЧАМ СТІЛЬКИ СМІХУ І ГАРНОГО НАСТРОЮ, ЗАРЯД ПОЗИТИВА І РАДОСТІ, ЗАСТАВА ЗАБУТИ ПРО ПРОБЛЕМИ, БІДАХ та смутку НАШОГО ЧАСУ, І В ЦЬОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ І ПРЕЛЕСТЬ чудовий, майстерне виконання, віртуозно «ІГРИ В ЛЮБОВ ».

Е. УЛЬЯНОВА, "ЛЮБОВНИЙ КОКТЕЙЛЬ з гірчинкою ЗРАДИ" // "ПРАПОР Дзержинка", 27.11.2014

Попереднє замовлення