Категорії Інформація
Каси Додати подію
21 жовтня 2023

Лисичка,Котик і Півник

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 100 грн

АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА)
вул. І.Ясюковича, 17, м. Кам'янське (колишній музей ДМК)

Про подію

У різноманітті театральних жанрів, в яких працює наш театр, з’явився зовсім новий напрям – лялькові вистави! Відтепер подивитися їх можна в історичній будівлі колишнього Інженерного клубу, а нині - Малій сцені. І першою в ляльковому репертуарі з’явилася віршована казка видатного українського поета і драматурга Олександра Олеся «Лисичка, Котик і Півник».

Це захоплива історія про пригоди довірливого Півника, якого щоразу обдурює і викрадає хитра Лисичка та про його хороброго друга, Котика, який неодноразово успішно рятує свого друга.

Подивитися цю веселу і повчальну виставу буде цікаво навіть найменшим глядачам, діткам від трьох років. Казка навчить малечу бути вірними друзями, допомагати близьким у скруті, а також не довіряти сліпо усім солодким речам, бути обережними та завбачливими і обов’язково прислухатися до порад близьких людей, адже вони поганого не побажають.

Олександр Олесь

ЛИСИЧКА, КОТИК І ПІВНИК

Лялькова вистава

Прем’єра відбулася 15.вересня.2023 року

Вистава триває 40 хвилин

Режисер-постановник – Олег Лубенець

Художник-постановник – Людмила Зінов’єва

Композитор – Ігор Гайденін

Асистент режисера – Ірина Долінкіна

У виставі зайняті артисти: Ольга Алексеєнко, Маргарита Вертій, Анастасія Данілова, Максим Давиденко, Ірина Долінкіна, Владислав Ісаченко, Валентин Кошля, Лілія Цвєткова, Іван Чебан.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код