Категорії Інформація
Каси Додати подію
26 червня 2024

Любов по-французьки

Ціна: 200-600 грн

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки (Основна сцена)
пл. 250-річчя міста, 2 г. м.Кам'янське
Купити квиток
200-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Любов по-французьки"

Тривалість події — 145 хвилин.
26 черв., середа

Про подію

«Любов по-французьки»- комедія Марка Камолетті на дві дії.

Дійові особи та виконавці:

Бернард — Олексій Нежурко.

Жаклін — Крістіна Синельник.

Роберт — Георгій Хостікоєв.

Сюзанна — Марина Ягодкіна.

Сюзетта — Тамара Яценко.

Джорж — Євген Паперний.

Тривалість вистави 2 години 25 хвилин з антрактом.

Легкі, іронічні, бульварні комедії відомого французького комедіографа Марка Камолетті з успіхом йдуть у багатьох країнах Європи: Франції, Італії, Німеччині, Австрії. Перегляньте афіші театрів і обов'язково знайдете у ній «Гарнір по-французьки» або «Занадто одруженого таксиста». У своїх пʼєсах Камолетті висміює пікантні життєві ситуації, які мають місце і у нашому житті, можливо в цьому причина того шаленого успіху, яким користуються його комедії.

«Любов по-французьки»- це комедія,в якій всі так загралися, що часом не можуть згадати, хто вони і кого повинні зображати.

Отже, запам'ятовуйте: Бернард — чоловік Жаклін, але зраджує дружині з молодою красунею. Жаклін — дружина Бернарда, зраджує чоловікові з Робертом. Роберт — кращий друг чоловіка своєї коханки, але згодом зраджує і їй, «поклавши око» на красуню Сюзанну. Сюзанна — дорога штучка і коханка Бернарда, у якої сьогодні День народження, але замість подарунків їй вручають фартух і відправляють на кухню замість Сюзетт. Сюзетта — кухарка, якої в цей вечір вдається непогано заробити, і в якої, між іншим, є вельми ревнивий чоловік-Джорж.

А, якщо серйозно, то найкраще у виставі - фантастичний акторський альянс: Дмитро Лалєнков, Тамара Яценко, Марина Ягодкіна, Георгій Хостікоєв, Крістіна Синельник та Євген Паперний так легко і талановито висвітлюють інтриги Камолетті, що бульварна комедія на очах у публіки перетворюється на веселу і по-справжньому пікантну театральну гру. Завітайте на виставу «Любов по-французьки», буде смішно, весело і незабутньо.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код