Категорії Інформація
Каси
Тартюф
30 січня 2022

Тартюф

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 60-180 грн

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки
м. Кам'янське, пл. 250-річчя міста, 2

Про подію

Незмінний "Тартюф"

Комедія видатного драматурга Мольєра про пригоди чарівного негідника Тартюфа - невмируща класика, познайомитися з якою обов'язок кожного, хто захоплюється театром. І навіть для далекого від сценічних перипетій людини п'єса буде цікавою - захоплюючий сюжет змусить забути про час. Дія розгортається в будинку багатія Оргона, який призводить до свого дому головного героя. Тартюф швидко починає освоюватися і маніпулює усіма його жителями, і настільки втирається в довіру господареві, що той має намір видати за нього дочку. Мимохідь, негідник живить плани щодо дружини буржуа.

Класика жанру

Прем'єра цієї вистави в Дніпрі відбулася в 2013 році. За цей час він отримав дипломи від різних фестивалів, в тому числі "Січеславна-2013" а найголовніше - визнання глядачів. Ролі виконують актори Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки (м Каменський):

  • Волощенко Олег
  • Вертій Анатолій
  • Польова Вероніка
  • Юрченко Марина
  • Лунегова Ніна

Доторкнутися до цього дивовижного твору можна 30 квітня в Кам'янському, за адресою пл. 250-річчя міста о 18:00. Вартість квитка від 100 до 130 грн, замовити та купити який можна на даному сайті афіші.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код