Рус Укр Eng
Категорії Інформація
01 жовтня 2021

Зірковий час

Ціна: 150-200 грн

Палац культури «Металург»
м. Дніпро, пр-т Петра Калнишевського, 27К
Купити квиток
150-200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Зірковий час"

01 жовт., пʼятниця

Про подію

"Зірковий час" в Кам'янському!

1 жовтня 2021 року в стінах Палацу культури «Металург» глядачам покажуть музичний спектакль на дві дії "Зірковий час" по комедійній п'єсі К. Людвіга «Позичте тенора!». Сама ця п'єса, як і її театральне втілення, просто насичена повітряним гумором справжньої комедії положень. і все це через призму опери і на барвистому полотні подій великої сцени. Історія залишає фантасмагоричне веселе враження, а її герої - люди зі світу високого мистецтва: самі зірки, їх свита і не завжди адекватні шанувальники.

Музична комедія на дві дії

Історія закручена навколо відомого  італійського тенора Тіто Мереллі, якого запросили в США для виступу в образі Отелло в одному з місцевих театрів. Оскільки для Мереллі ця роль є коронною, то багато в чому бажаний успіх постановки пов'язаний з надіями на запрошену зірку. Але майстра філігранного вокалу, що  міцно заснув у своєму номері готелю,  випадково приймають за мерця ...

Щоб потрапити на музичне безумство "Зірковий час" в Кам'янському, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Інші незвичайні вистави в афіші Кам'янського чекають вас у нас на сайті.

Де посміятися разом зі своїми друзями в Кам'янському? На музичній комедії "Зірковий час"!

  1. Схвальні відгуки критиків про п'єсу
  2. Багато смішних і абсурдних сцен
  3. Талановитий постановник і актори

Режисер-постановник - Влад Таранов

Попереднє замовлення